Милица веќе две години живее со дечкото - еве што му прави секое утро

Милица Тодоровиќ со своето ново појавување во јавноста додатно ја потврди титулата на една од најдуховитите личноста на српската естрада.

Сега се надминала себеси со совети за тоа како да имате добра и долготрајна љубовна врска. Многу парови за тоа време потонуваат во монотонија, но тоа не е случај со неа.

После тоа пејачката открила што таа секое утро му прави на својот партнер, со кој живее 2 години.

-„Милош не пие кафе. На пример, знам дека сака да пие чај, па секое утро кога ќе се разбуди гто прашувам дали сака чај.“ - изјавила Милица, која пред овој дечко имала две долги врски.

 

 

 

17.07.2017 - 13:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа