Маж доживеал сообраќајка: Во болница му дојде девојката, а кога влета љубовницата настана ХАОС

Снимката од жесток судир меѓу девојката на еден маж и неговата љубовница се прошири низ социјалните мрежи и стана вирален.

Мажот, доживеал сообраќајна несреќа и во моментот додека покрај него во болница седела енговата девојка, му дошла и љубовницата.

На видеото се гледа како медицинските сестри збунето гледаат, а двете девојки се караат.

Љубовницата, се слуша на снимката, вели дека се јавувала и прашала дали може да дојде, додека неговата девојка вика како минатата ноќ ја поминала со него.

На раскараните девојки им се заканија дека ќе повикаат обезбедување, а потоа наводно ја извадиле љубовницата.

На мажот во меѓувреме му се слошило и пулсот значително му се забрзал.

 

 

 

21.04.2017 - 15:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа