Масата стаклена, а таа во прекратко здолниште- заборавила дека не треба да ги шири нозете

Убавата водителка Костанца покажала повеќе од доволно, но потоа преку ноќ поради тој потег станала попларна.

Веројатно не ни претчуствувала дека благодарејќи на стаклената маса, односно раширените нозе, ќе стане популарна во светот имилион луѓе ќе слушнат за неа.

Погледнете и сами зошто:

 

Beatifull Italian tv presenter by coolPick

 

 

 

21.04.2017 - 20:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа