Марк од Брза Кујна ОТКРИВА: Едноставни рецепти за „вкусен“ Божиќ!

За да креирате незаборавни спомени за овие празници, направете нешто ново, нешто што досега не сте го пробале. Изненадете ги вашите најблиски со едноставни и вкусни рецепти кои ќе го наполнат вашиот дом со задоволни насмевки и прекрасна арома. Марк Де Јонг и Агриа ви препорачуваат:

Свинско Филе полнето со моцарела

Кременадли полнети со сирење

Соте од Свински Врат

 
 
05.01.2017 - 18:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа