Кој би рекол дека ова ќе се случи? - Шерифовиќ се појави на сцената во фустан

Марија Шерифовиќ не се откажува од спортскиот стил, верна е на панталоните и широките блузи, но еднаш имате прилика да ја видите и во тоалета. 

Овој настап и донесе победа на Евросонг.

 
 
10.01.2017 - 17:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа