Каролина Гочева запеа на својата свадба

Вчера се случи голем настан на музичката естрада, а тоа е свадбата на нашата македонска ѕвезда Каролина Гочева, многумина личности од јавниот живот беа дел од свадбената прослава. Свадбата се одвиваше далеку од центарот на градот под силно полициско обезбеднување, вчера социјалните мрежи беа преплавени со фотографии и видеа од венчавката. Каролина своите гости ги израдувала пеејќи ја песната „We Found Love“ од Ријана и Калвин Харис.

 

 

 

24.09.2017 - 15:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа