Како изгледа кога драчевчанка во високи потпетици ќе излезе на снегов?

Позитив на денот, сите знаеме дека девојките од Драчево знаат да доминираат и да бидат упадливи со својата гардероба, а токму  девојката во видеото со своите високи потпетици не асоцираше токму на нив.

Видеото погледнете го --->ТУКА<---

 
 
11.01.2017 - 18:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа