Како да ги одмаглите стаклата со помош на овие 5 генијални трикови (ВИДЕО)

Надвор е студено и дождливо, така да сме сигурни дека во последните денови се среќавате со замаглени стакла кога ќе седнете зад воланот во својот автомобил.

 

Еве неколку трикови како да се справите со тоа:

 
 
26.11.2016 - 21:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа