Ја соблече наметката и ги остави сите со подзината уста (видео)

Натпреварувачката, Ирина Шевченко, која настапи на музичкото шоу  „Грузија има талент “ е една од најатрактивните жени кои се појавиле на екраните.

Таа на сцената се појави најпрво во долга затворена наметка, но откако ја соблече настана невиден пресврт.

Имено лицата на членовите во жирито драстично се променија.

Погледнете што умее да прави Ирина со своето тело.

 

 

 

18.02.2018 - 15:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа