Изсчезна од естрадата поради ужасните закани - ќе се шокирате како денес изгледа Цобе

Слободан Батјаревиќ Цобе беше еден од финалистите да минатите сезони на „Ѕвезде Гранда“. Спека, кратко после успехот, Цобе се повлече од сцената.

Тој се повлече од сцената бидејќи го погодија коментарите за неговата песна „Гел, гел купујем“.

После долго време Цобе одлучи да се врати на сцената и тоа со нова песна.

 

 

 

19.06.2017 - 12:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа