Излегол и не се вратил: Исчезна 15-годишно момче од Скопје

Во полициска станица во Скопје, вчера во 19 часот, 37-годишниот Н.Ј. пријавил дека неговиот 15-годишен син се одалечил од домот во непознат правец и не се вратил.

Полицијата презема потребни мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

 

12.03.2018 - 14:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа