Испиле неколку чаши па решиле да танцуваат: За овој потег ќе жалат цел живот (видео)

Свадбите и прославите се места каде може да се опуштиме малку , па и да се испие и по некоја чапа повеќе, од обично.

После некоја аша алкохол, обично доаѓа и танцување, а тука се случуваат најмногу грешки. Така и овој пар реши да се забавува и танцува, но мажот малку се знаесе па го направи ова:

Погледнете:

 

 

 

 

 

 

 

17.01.2018 - 13:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа