И полицијата се згрозила: Татко од Србија го држел синот со посебни потреби во кафез

Како во најморбидниот хорор филм, татко од Србија го држел својот син заклучен во кафез, а за ситуацијата да е уште потрагична и поморбидна, синот бил лице со посебни потреби.

Се работи за 34-годишниот Радован М. кого таткото со ланци и катанци го држел во својата куќа на село, која била пред распаѓање.

Полицијата се згрозила од тоа што го видела, се очекуваат повеќе детали подоцна.

 

 

 

19.10.2017 - 08:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа