Фото: Стоја на 19. години - нема да ја познаете, разликата огромна

Кога Стојанка Новаковиќ Стоја ја објавила на својот Инстаграм профил сликата од својот прв албум, нејзините фанови останале без текст, бидејќи пејачката е непрепознатлива. Слаба, без облините по кои е препознатлива, Стоја некогаш изгледала вака:

 

 

 

14.09.2017 - 09:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа