Фото: Сите гледаа во Северина додека се шеташе во паркот

Северина Којиќ неодамна без сопругот Игор се шеташе низ Белград, поради што беше мета на сите минувачи, па и на папараците.

Додека Александар си играше на детските справи, таа телефонираше и разговараше со синот на Кеба, на кој му објаснуваше како синот и се забавува. Неколку пати испраќаше и бакнежи, а кога го прекина разговорот со него, ја „нападнаа“ деца со кои се фотографираше и им потпишуваше автограми.

 

 

 

21.09.2017 - 22:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа