Фото: Се сликала пред 10 години на одмор - денес сфатила што има на сликата

Верона Колики се фотографирала пред 10 години, како дете на одмор во Црна Гора, а сега по долги години кога повторно ќе ја погледне фотографијата, сфаќа дека и го сменила животот.

На фотографијата е фотографирана со семејството, а позади неа има дете кое е на душек. Тоа дете денес верувале или не и е вереник.

Тие го сфатиле тоа додека заедно ги гледале сликите од детството.

 

 

 

15.12.2017 - 08:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа