Фото: Македонскиот полицаец кој ги собра сите пофалби - сите „му симнуваат капа"

Овој полицаец пријатно ги изненади сите случајни минувачи и доби многу пофалби откако фотографијата се рашири на социјалните мрежи.

На фотографијата на Задаголот, се гледа полицаец кој и помага на старица да премине улица и ги носи нејзините кеси од пазар за да не и тежат.

 

 

 

 

11.01.2018 - 23:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа