ФОТО: Македонската водителка е бомба - погледнете ја сестра и

Драгана Чуприна, убавата македонска водителка се омажи, а наскоро ќе го добие и првото бебе. За неа знаеме дека е бомба, но погледнете ја сестра и.

 
 
11.01.2017 - 14:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа