Фото: Македонската пејачка никогаш поубава - Инстаграм гори од новите фотки

Македонската пејачка Наташа Малинкова со новите фотографии на Инстаграм ги полуде мажите. Изгледа подобро од кога и да е.

 

 

 

12.02.2018 - 21:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа