ФОТО: Лила Филиповска со мудростите на Сузана Турунџиева

Боки 13 е познат по својата хуманост, особено периодов. Тој помогна на многумина, а последен во низата е чичко Свето, кој до неодамна живееше како бездомник. Лила го опиша својот пријател со цитат од Сузана Турунџиева.

 
 
12.01.2017 - 09:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа