Фото: Карлеуша објави провокативна фотографија од Германија

Јелена Карлеуша и овој викенд го поминува работно во дијаспората, а за настапот подготвила специјално пеколна компбинација.

Знаеме дека таа со години уме да ги истакне своите облини на илјада начини, но ова што сега го сторила е сосема неочекувано.

Некои искоментирале: „Им враќа на Германците за Втората светска војна...со камата“.

 

 

 

24.09.2017 - 13:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа