Фот: Сите го знаете најубавото девојче на светот, но дали ја имате видено нејзината мајка

Малата Русинка Анастасија Књазева е прогласена за најубаво девојче на светот и на свои 6 години станала вистинска ѕвезда. Се бави со моделство, рекламира познати руски брендови, а на Инстаграм има 500.000 следбеници. И додека сите зборуваат за неа, малкумина обрнале внимание на нејзината убава мајка Ана, која ги води нејзините профили на друштвените мрежи.

Фотографии од Ана е тешо да се пронајдат на интернет, но често сеслуша нејзинот глас во позадина додека ја снима својата ќерка.

Anastasiya-Knyazeva (4)

 

 

 

11.12.2017 - 22:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа