Ѕверката се врати- Пејачката на Гранд се врати и ги покажа своите облини

Селма Бајрами се пофали на Инстаграм со провокативни фотки во минијатурно бикини и доби еден грст комплименти.

 

Foto: Instagram/selmabajrami.star

Селма Бајрами реши да ја покаже својата форма па се соблече во бикини иако летото сеуште не започнало!

Босанската пејачка позираше во купатилото во минијатурното бикини и завзеде поза во која најдобро ги истакнува своите облини.

Printskrin: Instagram/selmabajrami.star

 

Задоволна со резултатот, се пофали на фановите на Инстаграм, а доби еден куп комплименти.

 

 

 

19.05.2017 - 23:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа