Ѕирнете во луксузниот дом на Весна Змијанац - станот е чиста десетка

Легендата на нардоната музика, фолк ѕвездата Весна Змијанац, позната по некој кој сака да вложува во недвижнини, покрај неколкуте стана кои ги има во Белград, има и куќа во Букулија.

Станот кој потсетува на становите од американските филмови остава впечаток дека Весна е вистински мајстор за уредување на ентериер.

Пејачката вели дека сепак не останува во овој дом многу долго, бидејќи е навикната да живее во центарот на градот, каде што секој ден ќе може да сретне некој и да пие кафе со своите соседи.

Погледнете:

 

Stan Vesne Zmijanac by kucasnova

 

 

 

19.06.2017 - 12:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа