Драма: Познатата пејачка падна во несвест во емисијата „Амиџи шоу“ - гледачите престрашени

Позната пејачка Милица павловиќ паднала во несвест на снимањето на емисијата „Амиџи шоу“, а снимката која осамна во јавноста ги уплаши нејзините фанови. 

Милица се смета за една од најатрактивните српски пејачки, а нејзиниот пад предизивка вистински бум на социјалните мрежи. 

 

 
 
11.01.2017 - 12:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа