Дошол да ја идентификува починатата сопруга - полицијата веднаш интервенирала

Медицински техничар кој работел во мртовечница во Боливија, е уапсен поради сексуално злоставување на лешевите.

Овој бизарен случај кој го потресе светот го открил сопруг на една сопруга која била почината. Тој отишол да го идентификува телото, а тогаш го видел техничарот како ја силува мртвата жена.

Веднаш реагирала полицијата.

 

 

 

20.10.2017 - 22:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа