Дачиќ среде официјална вечера му запеа на Ердоган (видео)

На свечената официјална вечера во Белград, во чест на турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган, српскиот министер за надворешни работи, Дачиќ, повторно беше главен „забавувач“ .

Имено тој го зел микрофонот и му ја запеал пената „Осман Ага“ на Ердоган. 

Погледнете:

 

 

 

 

11.10.2017 - 10:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа