Цеца раскажа за несреќата пред нејзиниот дом - еве што кажа

Седевме дома и одеднаш се почуствува удар кој ги стресе ѕидовите. Веднаш ги погледнавме акмењрите, имавме што да видиме: автобус со цела брзина се заби во ѕидот од куќата, раскажува Цеца за несреќата која се слчуи пред нејзината врата. 

 Таа е среќна што сите се живи и здрави, а штетата се надоместува. 

-Најзначајно е што сме живи и здрави. Материјалната штета не е толку важна, тоа може да се надомести, но човечкиот живот нема цена, рекла Цеца за српски Блиц.

 

 
 
11.01.2017 - 12:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа