Брзо ја преболе - сопругот на Јелена ќе се жени во затвор

Зоран Марјановиќ, сопругот на убиената Јелена е единствениот осомничен за ѕверското убиство кое се случи пред година ипол, на 2 април кај Борча во Црвенка.

Зоран веќе има нова девојка, а сега е решен да се жени во затворот, иако помина само година од смртта на неговата сопруга.

Во случај да биде осуден, тој се жени со девојката Зорица, за таа да има старателство над малата јана.

 

 

 

12.10.2017 - 08:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа