Бизарен инцидент - килим паднал од втори спрат врз жена

Една жена е лесно повредена кога врз неа од хотелот „Амбасадор“ во Ниш паднал теписон.

53-годишната жена која се здобила со лесни телесни повреди, веднаш била згрижена од страна на Итната помош.

Хотелот се подготвува за реновирање, а теписоните биле свиткани и стоеле на терасите, кога во еден момент еден од нив паднал и ја повредил минувачката.

 

 

 

18.06.2017 - 15:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа