Бидете подготвени: До 14-ти октомври овие хороскопски знаци ќе постигнат успех во работата и љубовта

За некои хороскопски знаци есента ќе биде навистина среќен период. Особено периодот од 14 октомври ќе донесе успех во љубовта и работата.

Овие ороскопски знаци ќе бидат најактивни во љубовта. Претпоставените би можело и да им дадат зголемување на платата.

Бик

Љубов: Можебе сте „заспале“, но ќе се активирате. Ќе стапите во врска.

Работа: Работата ќе ви цвета.

Девица

Љубов: Слободните ќе запознаат многу нови личности. Зафатените ќе станат поодговорни.

Работа: Ќе добиете многу работни понуди.

Шкорпија

Љубов: Шкорпиите ќе запознаат нови личности во својот живот.

Работа: Ќе напредувате во работата.

 

 

 

12.10.2017 - 10:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа