Биба Додева ја омажи ќерката (ФОТО)

На социјалните мрежи Биба Додева, објави неколку фотографии од Португалија, каде е со нејзината ќерка која на своето момче , Португалецот Хумберто Афонсо Техеира му кажа „да„- пишува Вечер.

Биба и нејзината черка моментално престојуваат кај зетот, па таа објави една зедничка фотографија со младите и мајката на Хумберто.

 

 

 

 

21.04.2017 - 15:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа