Барселона прва пречка на Вардар до титулата во ЛШ

Барселона ќе му биде противник на Вардар во полуфиналето од Лигата на Шампионите. Во второто полуфинале ќе се сретнат Веспрем и ПСЖ.

Фајнфорот е во Келн, а стартот на натпреварите е на 3 и 4 јуни

 

 

 

02.05.2017 - 12:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа